LORPIO MEGAMIX 3kg UNIVERSAL

LORPIO MEGAMIX 3kg UNIVERSAL
  • LORPIO MEGAMIX 3kg UNIVERSAL
  • LORPIO MEGAMIX 3kg UNIVERSAL

Vynikající krmítková směs z dílny vícemistra světa PIOTRA LORENCE. Tato krmení je vhodné pro použití v průběhu celé sezóny. Směs pro vnadění velkých kaprů a kaprovitých ryb. Barva světle, až tmavě hnědá, dle příchutě. Hrubá struktura. Příchuť CEJN sladká mandle. Balení 3 kg. Více informací

 není skladem 
149
130 bez DPH
DPH:
15 %
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
LORPIO
Katalogové číslo:
10_ZA-LO 094
EAN:
5903424220946
Záruka:
2 roky
ks

Vnadící směs je složena z kukuřičných a obilných šrotů, pekárenských a cukrářských výrobků, chuťových a pachových stimulátorů a dalších speciálních přísad a také bioaktivátorů povzbuzujících zvýšené přijímání potravy a zároveň látkovou výměnu - metabolismus. Navlhčete směs dle požadované konzistence, utvořte koule, popř. naplňte krmítko a vhodným způsobem dopravte krmení na místo lovu. Směs je možné doplnit o další ingredience, popř. bílými červi či patentkami.

Veškeré produkty firmy Lorpio se skládají výlučně z přírodních komponentů, vzorky směsí a návnad jsou před každým importem opětovně testovány, čímž je dosaženo výjimečné kvality krmení. Tato velmi kvalitní směs má hrubou strukturu a je obohacena drcenou kukuřicí, semínky, řepkou a kvalitními pekárenskými produkty.

Parametry

Příchuť: CEJN sladká mandle

LORPIO MEGAMIX 3kg UNIVERSAL

Uživatelská recenze produktu LORPIO MEGAMIX 3kg UNIVERSAL

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat