POLARIZAČNÍ BRÝLE

Informace

Výrobci

Slevy

Naše prodejna

Naše prodejna

Kamenná prodejna v Čerčanech.

Prohlédnuté produkty

TOPlist

1 Zobrazit větší

Polarizační brýle 1P22-1 černá skla, rosegold obroučky, pilotky

08_1P22-1

Nový produkt

Polarizační sluneční brýle - obzvláště vhodné pro rybáře, ale využijete je i při běžném nošení či jako řidiči - pohlcují odlesky.


Barva rámečku: rosegold (růžovozlaté), kovové obroučky, pilotky


Čočky: černá skla


Rozměr: výška rámečku 5,3cm, šířka mezi stranicemi 13,8cm


Standardní dospělá velikost, vhodné pro každého.


Kategorie slunečního filtru: č.3 (silné sluneční záření)


UV400 - Ochrana vašeho zraku před škodlivým slunečním zářením.

Více informací

skladem

199 Kč s DPH

Více informací

Polarizační sluneční brýle


Polarizační čočky snižují oslnění odstraněním nebo omezením odlesků. Mají speciální polarizační fólii, která v kombinaci se správným zbarvením čočky částečně pohlcuje a tím redukuje nepříjemné odlesky. Polarizační filtr minimalizuje odrážené světlo, tím snižuje odlesky vody, vozovky nebo jiných extrémně oslnivých povrchů. Zvyšuje kontrast, odfiltrováním rušivých odrazů světla se zvyšuje viditelnost. Při zvýšené koncentraci (řízení motorových vozidel nebo při sportu) poskytují bezpečnost a vyšší výkon a přitom chrání zrak před nadměrným zářením a snižují námahu očí.  


Tento výrobek vyhovuje Evropským směrnicím 89/686/EEC v souladu s normou Pr-EN-1836:1997 (sluneční brýle pro běžnou spotřebu) a harmonizují s českými technickými normami dle zákona č.22/1997 Sb. v platném znění, nařízení vlády č.172/1997 Sb. v platném znění.


Doporučení pro údržbu a skladování: umývejte v mýdlové vodě a utřete do sucha jemnou látkou. Chraňte skla před poškrábáním pro udržení vyhovující kvality.