THE ONE Boilies GOLD 1kg boiled - vařené (prošlé - konec záruky 2019) 22mm

- 30%
THE ONE Boilies GOLD 1kg boiled - vařené (prošlé - konec záruky 2019) 22mm
  • THE ONE Boilies GOLD 1kg boiled - vařené (prošlé - konec záruky 2019) 22mm
  • THE ONE Boilies GOLD 1kg boiled - vařené (prošlé - konec záruky 2019) 22mm
  • THE ONE Boilies GOLD 1kg boiled - vařené (prošlé - konec záruky 2019) 22mm

Boilies obsahuje kvalitní suchou složku sacharidů, uhlohydrátů a mléčných bílkovin. Obsahuje také drcený tygří ořech. Boilies je vařeno v páře, takže si zachovává kompletní obsah vábících látek. Doporučujeme používat při… Více informací

 není skladem 
209
182 bez DPH
Před slevou:
299
DPH:
15 %
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
THE ONE
Katalogové číslo:
17_98036-822
EAN:
5998214319542
Záruka:
2 roky
ks

Boilies obsahuje kvalitní suchou složku sacharidů, uhlohydrátů a mléčných bílkovin. Obsahuje také drcený tygří ořech. Boilies je vařeno v páře, takže si zachovává kompletní obsah vábících látek.

Doporučujeme používat při prohřívání vody při prvních paprscích slunce v jarním období, ale boilies může být úspěšné i během tropických dní, kdy kvalitní látky obsažené v boilies můžou zvýšit aktivitu kapra a dopomoci nám k vysněnému úlovku. Toto boilies může být použito celoročně.

Při prvním kontaktu s boilies ucítíme skvělou krémovou chuť. Na rozdíl od ostatních produktů v nabídce "The One" obsahuje minimální množství živočišných bílkovin. Boilies je vhodný i na dlouhodobé chytání a krmení.

Tip 1: Při krmení může být skvělé míchání rozpustných a vařených boilie, kdy bude atraktivita lovného místa delší a bude fungovat od začátku dopadu do vody.
Tip 2: Při krmení kobrou, je vhodné boilies mírně přesušit, aby bylo zajištěno, že se působením velkých sil při odhozu nerozpadne.

Toto boilies nabízíme i v rychlé rozpustné verzi, které je výborné na krátké vycházky, kdy je potřeba rybu rychle přilákat na lovné místo. Díky metodě sušení, kdy neprobíhá žádná tepelná úprava, nevypaří se žádné aromatické atraktory ani jiné vábivé látky, které jsou pro boilies důležité. Všechny účinné látky zůstávají v boilies, takže se po dopadu do vody začnou ihned uvolňovat a tím nenechají v klidu žádnou rybu v okolí. Ideální na rybářské závody, ale i na běžné rekreační chytání.

Parametry

Průměr: 22mm

THE ONE Boilies GOLD 1kg boiled - vařené (prošlé - konec záruky 2019) 22mm THE ONE Boilies GOLD 1kg boiled - vařené (prošlé - konec záruky 2019) 22mm

Uživatelská recenze produktu THE ONE Boilies GOLD 1kg boiled - vařené (prošlé - konec záruky 2019) 22mm

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat