THE ONE Boilies PURPLE 1kg boiled - vařené (prošlé - konec záruky 2019) 18mm

- 30%
THE ONE Boilies PURPLE 1kg boiled - vařené (prošlé - konec záruky 2019) 18mm
  • THE ONE Boilies PURPLE 1kg boiled - vařené (prošlé - konec záruky 2019) 18mm
  • THE ONE Boilies PURPLE 1kg boiled - vařené (prošlé - konec záruky 2019) 18mm
  • THE ONE Boilies PURPLE 1kg boiled - vařené (prošlé - konec záruky 2019) 18mm

Vařené boilies je skvělé na delší výpravy, kdy je jeho použití velmi vhodné, jak na chytání, tak i krmení, protože obsahuje složky, které ryba může konzumovat v delším časovém úseku. Obsahuje komplexní řadu suchých složek,… Více informací

 Skladem 8 ks
209
182 bez DPH
Před slevou:
299
DPH:
15 %
Vyberte variantu
ks
Výrobce:
THE ONE
Katalogové číslo:
17_98036-618
EAN:
5999086350237
Záruka:
2 roky
ks

Vařené boilies je skvělé na delší výpravy, kdy je jeho použití velmi vhodné, jak na chytání, tak i krmení, protože obsahuje složky, které ryba může konzumovat v delším časovém úseku.

Obsahuje komplexní řadu suchých složek, jako jsou bílkoviny, sacharidy, uhlohydráty a rybí moučky. Nedílnou součástí jsou také tekuté složky, které nejsou v jiných řadách použity, aby bylo možné s touto řadou dosáhnout skutečně skvělých výsledků.

Boilies neobsahuje žádná umělá barviva ani přísady. Výrobek je 100% přírodní produkt.

Tip 1: Při krmení může být skvělé míchání rozpustných a vařených boilie, kdy bude atraktivita lovného místa delší a bude fungovat od začátku dopadu do vody.
Tip 2: Při krmení kobrou, je vhodné boilies mírně přesušit, aby bylo zajištěno, že se působením velkých sil při odhozu nerozpadne.

The One Purple Boilies je dostupný i v rychlé rozpustné verzi, kdy je výborný na krátké vycházky, kde je potřeba rychle přilákat na lovné místo rybu. Díky metodě sušení, kdy neprobíhá žádná tepelná úprava, nevypaří se žádné aromatické atraktory ani jiné vábivé látky, které jsou pro boilies důležité. Všechny účinné látky zůstávají v boilies, takže se po dopadu do vody začnou ihned uvolňovat a tím nenechají v klidu žádnou rybu v okolí. Ideální na rybářské závody, ale i na běžné rekreační chytání.

Parametry

Průměr: 22mm

THE ONE Boilies PURPLE 1kg boiled - vařené (prošlé - konec záruky 2019) 18mm THE ONE Boilies PURPLE 1kg boiled - vařené (prošlé - konec záruky 2019) 18mm

Uživatelská recenze produktu THE ONE Boilies PURPLE 1kg boiled - vařené (prošlé - konec záruky 2019) 18mm

Vlastníte tento produkt? Chcete se podělit s ostatními o svých zkušeností? Neváhejte a ohodnoťte produkt.

Napsat recenzi
Hodnocení produktu
0% Hodnotilo 0 uživatelů

Mohlo by Vás také zajímat